AVE ART Ostrava>SSUŠ>Mezinárodní odborné stáže

Mezinárodní odborné stáže

Škola již od roku 2005 realizuje mezinárodní odborné mobility a další formy mezinárodní spolupráce. Vzhledem k rozsahu a kvalitě mezinárodních aktivit získala škola již druhou Akreditaci Erasmus v oblasti odborného vzdělávání do roku 2027. Tato akreditace navazuje na Certifikát Erasmus+ VET Mobility Charter, který škola získala v roce 2016 za mezinárodní činnosti ve vzdělávání realizované od roku 2005. Mezinárodní aktivity (mobility, soutěže, vzdělávací kurzy, stínování, projekty spolupráce) realizuje především v zemích Španělsko, Slovenská republika, Polsko, Norsko, Rakousko a další dle možností v aktuálním školním roce. 

 

Realizace mezinárodních aktivit probíhá v maximální kvalitě a na základě této skutečnosti získala škola již druhý certifikát Excelence, který dokládá, že je škola oceněna za vynikající realizaci mobilit.

 Certifikát Erasmus+ VET Mobility Charter, který škola získala v roce 2016 za mezinárodní činnosti ve vzdělávání realizované od roku 2005 (v roce 2016 získalo certifikát devět škol a v roce 2015 pět školy z ČR). Aktivity realizované do roku 2015 jsou součástí Erasmus + brožury, která byla součástí maturitní práce žáka oboru Grafický design Brožura Erasmus+

 
Menu:


 

Copyright AVEART Střední soukromá umělecká škola a základní umělecká škola Ostrava

Školní
noviny